ایجاد فروشگاه چند فروشنده ای در ووکامرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۷ تیر ۱۳۹۵

فروشگاه

یک افزونه جالب و کاربردی برای فروشگاه ساز ووکامرس موجود میباشد که شما میتوانید یک فروشگاه ایجاد کنید و در فروشگاهی که ایجاد کرده اید هر چقدر که میخواهید فروشنده داشته باشید و به ازای هر فروش از فروشنده مبلغی را به عنوان کمسیون دریافت کنید با این کار میتوانید یک فروشگاه بزرگ داشته باشید که همه افراد میتوانند در فروشگاه به راحتی فعالیت داشته باشند.

اسم این افزونه YITH WooCommerce Multi Vendor میباشد که از لینک پایین مقاله میتوانید این افزونه را دریافت کنید

بعد از اینکه افزونه  را نصب و فعال کردید دو لینک جدید به بخش منو وردپرس اضافه میشود با نام های”CommissionsوVendors” در قسمت Commissions میتوانید تعیین کنید که چقدر حق کمسیون باشد و در قسمت Vendors میتوانید فروشنده ها را ایجاد کنید(در جعبه Add New Vendor میتوانید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا فروشنده جدید ایجاد شود).

حالا وقت این رسیده که محصول مربوط به فروشنده ارسال شود برای این کار همانند همیشه از قسمت ارسال محصول محصول را ایجاد کنید و در اخر تنها کاری که باید انجام بدهید این است که از قسمت جعبه موجود در سمت چپ سایت با نام “vendor” فروشنده مورد نظر را انتخاب و محصول را منتشر کنید.

برخی از قابلیت های این افزونه:

  • سفارشی کردن سربرگ فروشنده
  • هر فروشنده میتواند برای محصول خود کوپن تخفیف ایجاد کند
  • ویرایش نرخ کمسیون
  • نمایش لیست محصولات
  • هر فروشنده صفحه مخصوص به خود را دارد
  • شخصی سازی صفحه فروشنده
  • و…

دیدگاه ما درباره افزونه چند فروشنده ای در ووکامرس:

این افزونه بسیار جالب و کابردی میباشد و اگر میخواهید یک پلت فرم حرفه ای و بزرگ در زمینه تجارت الکترونیک داشته باشید به شما توصیه میکنیم که از این افزونه کاربردی استفاده کنید

امیدوار هستیم که این افزونه برای شما مفید باشد و همچنین بتوانید در زمینه تجارت الکترونیک به موفقیت قابل توجهی برسید

بخوانید  ووکامرس دو:افزودن محصول در ووکامرس

لبخند را هم فراموش نکنید 😉

موفق باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *