نمایش بارش برف در سایت وردپرسی

محمد فرکاریان سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵

نمایش بارش برف در سایت وردپرسی

سلام

ایا در سایت ها مشاهده کرده اید که در بعضی وقت ها ریزش برگ یا حتی شک های دیگر وجود دارد؟با کمک این مقاله شما میتوانید به کاربران سایت وردپرسی خود ریزش دانه های برف را نمایش دهید.

با شروع فصل زمستان وقت ان رسیده که کمی در سایت خود تغییر و تحول ایجاد کنید.شما در کمترین زمان ممکن میتوانید به سایت خود حالت زمستانه بدهید برای این کار میتوانید افزونه بارش برف در سایت وردپرسی را نصب و فعال کنید.برای اینکه با این افزونه اشنا شوید لبخند بزنید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

افزونه بارش برف در سایت وردپرسی

برای اینکه به سایت خود حالت بارش برف را اضافه کنید تنها کافیست افزونه WP Super Snow را دانلود و نصب کنید.سپس از طریق لینک Super Snow وارد تنظیمات این افزونه شوید و در این صفحه در تب Enable/Disable تنها کافیست بر روی Yes Enable Super Snow کلیک کنید.در اخر نیز تغییرات را ذخیره کنید.

اکنون کافیست به سایت خود مراجعه کنید خواهید دید که حالت بارش برف به سایت وردپرسی شما اضافه شده است.

هر وقت خواستید که نمایش بارش برف را در سایت وردپرسی متوقف کنید در صفحه تنظیمات افزونه بر روی No disable کلیک کنید و در اخر نیز تغییرات را ذخیره کنید.

توجه:در تنظیمات میتوانید بارش برف را نیز مدیریت کنید برای این کار در صفحه تنظیمات افزونه در تب Virtual Snow Blower میتوانید اقدام کنید.

امیدوار هستیم که مقاله نمایش بارش برف در سایت وردپرسی برای شما عزیزان مفید بوده باشه.شما عزیزان نیز میتوانید نظر و انتقاد های خود را در رابطه با این افزونه در قسمت دیدگاه ها اعلام کنید و یا اگر افزونه بهتر و برتری را نسبت به این افزونه میشناسید از طریق قسمت دیدگاه ها باما به اشتراک بگذارید.

بخوانید  چگونه پست های وردپرس را به طور خودکار با بافر به اشتراک بگذاریم؟

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید.

دیدگاه شما :

3 دیدگاه

 • کوروش ۶ دی ۱۳۹۵

  سلام….خسته نباشید…….جالب بود…
  با تشکر از شما….

  • محمد جواد فرکاریان ۶ دی ۱۳۹۵

   سلام
   سلامت باشید
   خواهش میکنم
   موفق باشید
   لبخند هم فراموش نکنید 😉

 • رساله معماری ۶ فروردین ۱۳۹۶

  سلام جالب بود
  تشکر

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 30005563 پیامک کنید.