وردپرس را تازه سازی کنید

نویسنده : محمد فرکاریان ۲۱ تیر ۱۳۹۵

وردپرس را تازه سازی کنید

اگر جز توسعه دهندگان وردپرس هستید (اگر جز توسعه دهندگان نیست مشکلی ندارد:دی) و اینکه حتما روی وردپرس که چه روی لوکال یا هاست نصب کردید تست های زیادی انجام داده اید و اینکه اینقدر این تست ها زیاد شده که وردپرس در حال مردن هست:دی و به این فکر افتادید که وردپرس را حذف و نصب کتید ولی میتوانید بدون نیاز به حذف و نصب دوباره وردپرس ان را به حالت روز اول که وردپرس را نصب کردید برگردانید حالا شاید بگویید که چگونه چنین چیزی ممکن است پس باما همراه باشید 😉

یک افزونه ای در مخرن وردپرس وجود دارد که شما با نصب و فعالسازی این افزونه میتوانید وردپرس خود را ریست کنید درست مثل این هست که وقتی سیستم شخصی شما دچار مشکل میشود و وقتی سیستم را ریست کنید مشکلات حل میشود و درست کار این افزونه هم به این صورت میباشد.اسم این افزونه کاربردی wp reset میباشد که میتوانید این افزونه را از پایین این مقاله دریافت کنید.

راهنمای کار با این افزونه:

تنها کافیست این افزونه را دریافت و نصب کنید سپس افزونه را فعال کنید و از مسیر ” ابزارها>wp reset” وارد قسمت این افزونه شوید و برای ریست کردن تنها کافیست عبارت wp-reset را درون فیلد متنی قرار دهید و بروی دکمه reset کلیک کنید. حالا خواهید دید که وردپرس شما همانند روز اول شده است ولی یک مشکل که وجود دارد این است که شما وقتی وردپرس را ریست میکنید زبان وردپرس انگلیسی میشود و برای حل کردن این مشکل باید از قسمت “تنظیمات>همگانی” در قسمت language را بر روی فارسی قرار دهید و در اخر نیز تغییرات را ذخیره کنید.

بخوانید  اضافه کردن کد سفارشی به وردپرس بدون نگرانی

امیدوار هستیم که این افزونه برای شما کاربرد داشته باشد

لبخند را هم فراموش نکنید 😉

شاد و پیروز باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *