اضافه کردن نوار پیشرفت خواندن در وردپرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

اضافه کردن نوار پیشرفت خواندن در وردپرس

امروز میخواهیم یک افزونه جالب و مفید به شما عزیزان معرفی کنیم که با کمک این افزونه میتوانید سایت خود را کمی جذاب تر از گذشته کنید.با کمک افزونه ای که قصد داریم به شما معرفی کنیم میتوانید این قابلیت را اضافه کنید که در قسمت مطالب یک نوار پیشرفت ایجاد شود و به نسبت مقاله خوانده شده این نوار پیشرفت افزایش پیدا میکند و با این کار کاربر تشویق به خواندن مقاله میشود تا کامل مقاله را بخواند.

چرا باید از این قابلیت استفاده کرد؟

کاربران در چند ثانیه تصمیم گیری میکنند که ایا مطلبی را بخوانند یا خیر  ولی شما اگر این قابلیت را اضافه کنید کاربران به چالش کشیده خواهند شد و افراد بیشتری مقاله شما را میخوانند.برخی از صاحبان سایت برای حفظ کاربر برای خواندن پست از نمایش پست به صورت درون خطی،تصویر،فیلم و… استفاده میکنند.با اضافه کردن یک نوار پیشرفت کاربر تشویق میشود که مقاله را تا اخر بخواند و همچنین اطلاعی پیدا میکنند که تا چقدر مقاله را خوانده است و چقدر دیگر از مقاله باقی مانده است.

Worth-The-Read-one

معرفی افزونه

اسم این افزونه Worth The Read میباشد که تنها باید این افزونه را نصب و فعال کنید سپس از طریق “تنظیمات>Worth The Read”وارد تنظیمات این افزونه شوید و به دلخواه خود تنظیمات را انجام دهید.توجه کنید که برای فعال کردن این قابلیت حتما باید گزینه Enable را فعال کنید.پس از انجام تنظیمات تغییرات را ذخیره کنید.حالا کافیست وارد یکی از پست ها شوید خواهید دید که این قابلیت جذاب به سایت وردپرسی شما اضافه شده است.

بخوانید  50 میانبر عالی در وردپرس

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه.

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *