ووکامرس دو:افزودن محصول در ووکامرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

ووکامرس دو:افزودن محصول در ووکامرس

ووکامرس دو:افزودن محصول در ووکامرس

این قسمت مربوط به ووکامرس دو:افزودن محصول در ووکامرس میباشد

سلام

با دومین جلسه از قسمت اموزش کار با فروشگاه ساز ووکامرس در خدمت شما عزیزان هستیم در این جلسه قصد داریم طریقه افزودن محصول را به شما عزیزان اموزش دهیم پس باما همراه باشید و لبخند هم فراموش نکنید 🙂

برای اضافه کردن محصول به ووکامرس ابتدا شما باید از طریق منو مدیریت وردپرس به مسیر “محصولات>افزودن محصول” بروید حال در این صفحه میتوانید محصول خود را منتشر کنید در اینجا شما باید در قسمت نام محصول یک نام برای محصول خود وارد کنید در قسمت ویرایشگر وردپرس میتوانید توضیحات محصول را وارد کنید

woocommerce-add-product-1

وقتی که توضیحات محصول را وارد کردید باید به سراغ بخش اطلاعات محصول برویم که در این بخش در قسمت همگانی در فیلد “Regular price (هزار ریال)” باید قیمت اصلی محصول را وارد کنیم حالا اگر محصول را میخواهید دارای تخفیف کنید در فیلد “Sale price (هزار ریال)” قیمت با تخفیف را وارد کنید.

انبار:این قسمت مربوط به تعداد کالا در انبار میباشد که میتوانید حداکثر تعدادی را انتخاب کنید که فقط تا مقداری ان کالا فروش برود و دیگر عبارت در انبار موجود نیست به کاربر نمایش داده شود.

حمل و نقل:در این قسمت میتوانید وزن و ابعاد محصول را وارد کنید

محصولات مرتبط:این قسمت برای محصولات مرتبط میباشد

woocommerce-add-product-2

حالا در قسمت توضیح کوتاه درباره محصول میتوانید یک توضیح مختصر و خلاصه ای را بنویسید تا در قسمت توضیحات کوتاه به نمایش در بیاید.

woocommerce-add-product-3

در قسمت سمت چپ که ردیف های دیگری وجود دارد به جای بارگذاری تصویر شاخص یک بخش با نام “تصویر محصول” وجود دارد که میتوانید تصویر اصلی محصول را از این طریق بارگذاری کنید حالا یک قسمت جدید دیگری هم وجود دارد بانام “گالری محصول”که میتوانید اگر عکس های دیگری از محصول را دارید از این طریق بارگذاری کنید تا در قسمت گالری محصول نمایش داده شود.

بخوانید  فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید

woocommerce-add-product-4

تبریک 🙂 شما اولین محصول خود را ساختید و حالا کافیست بر روی دکمه انتشار کلیک کنید تا محصول شما در سایت منتشر شود.

امیدوار هستیم که بخش دوم اموزش کار با سیستم ووکامرس برای شما کاربردی بوده باشه

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و سربلند باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *