ویرایشگر وردپرس را پیشرفته تر کنید

نویسنده : محمد فرکاریان ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

ویرایشگر وردپرس را پیشرفته تر کنید

 

سلام بنظرتان ویرایشگر سیستم وردپرس بسیار ساده است ؟ ایا دوست دارید که ویرایشگر وردپرس را پیشرفته تر کنید ؟ با کمک افزونه ای که در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید ویرایشگر وردپرس را حرفه ای تر کنید . پس باما همراه باشید 😉

شاید وقتی که با ویرایشگر وردپرس کار میکنید دلتان میخواد که کمی این ویرایشگر پیشرفته تر باشه تا بهتر کار را انجام بدهید ولی خب جای نگرانی نیست و شما با کمک افزونه tinyMCE Advanced میتوانید ویرایشگر وردپرس را پیشرفته تر کنید.این افزونه به شما اجازه میدهد که امکانات بیشتری در ویرایشگر وردپرس داشته باشید و یا دکمه ای را از ویرایشگر تغییر مکان دهید.تنها کاری که شما باید انجام بدهید این است که افزونه را از لینک زیر دریافت و نصب کنید سپس افزونه را فعال کنید و با مراجعه به ویرایشگر وردپرس خواهید دید که این قسمت چقدر بهتر از قبل شده است حالا اگر میخواهید چیدمان دکمه ای را تغییر دهید میتوانید از طریق مسیر “تنظیمات>>tinyMCE Advanced” وارد تنظیمات این افزونه شوید و کار مورد نظر خود را انجام دهید.

tinyMCE-Advanced screen

مثلا با کمک این افزونه میتوانید این قابلیت را به ویرایشگر وردپرس اضافه کنید که سایز قلم را از طریق ویرایشگر وردپرس انتخاب کنید.

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشه

شاد و خندان باشید 😉

بخوانید  اواتار خود را همین الان ایجاد کنید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *