تصاویر را بهینه سازی کنید

نویسنده : محمد فرکاریان ۲۲ تیر ۱۳۹۵

تصاویر

یکی از فاکتور های مهم در زمینه سئو سایت این است که تصاویر شما بهینه باشد با بهینه بودن تصاویر شما میتوانید یک قدم در گوگل جلوتر از دیگران باشید.پس باما همراه باشید.

با کمک افزونه ای که در این مقاله معرفی خواهیم کرد میتوانید ویژگی alt را به تصاویر اضافه کنید حتی اگر ۱۰۰۰ تصویر هم دارید به صورت خودکار این افزونه تصاویر شما را دارای ویژگی alt میکند.

alt چیست؟

یک نوع صفت میباشد که در تگ img قرار میگیرد که در مواقعی تصویر بارگذاری نمیشود متنی که در قسمت alt وجود دارد به جای تصویر نمایش داده میشود.

اسم این افزونه مفید و کاربردی SEO Friendly Images میباشد که میتوانید از پایین این مقاله این افزونه کاربردی را دریافت کنید.کار زیادی نمیخواد برای این افزونه انجام دهید فقط کافیست که این افزونه را نصب و فعالسازی کنید.این افزونه یک قسمت تنظیمات نیز دارد که از طریق لینک جدیدی به نام SEO Friendly Images که به منو مدیریت وردپرس شما اضافه شده است میتوانید وارد تنظیمات این افزونه شوید.

توجه کنید که برخی از خطا های w3c از نام موجود بودن ویژگی alt میباشد با کمک این افزونه میتوانید این مشکل را برطرف کنید

امیدوار هستیم که این افزونه برای شما مفید باشد

لبخند را هم فراموش نکنید 😉

موفق باشید

بخوانید  وارد کردن فایل مایکروسافت ورد به وردپرس

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *