افزونه پست را زمان دیگری بخوانید

نویسنده : محمد فرکاریان ۳ مرداد ۱۳۹۵

افزونه

امروز با شما هستیم تا یک افزونه جالب و کاربردی به شما عزیزان معرفی کنیم پس باما همراه باشید و در ابتدا لطفا لبخند هم بزنید 😉

RS Save for Later نام افزونه ای میباشد که شما با کمک این افزونه میتوانید این قابلیت را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید تا کاربران پست مورد نظرشان را ذخیره کنند و زمانی که وقت کافی را داشتند پست را به طور کامل بخوانند.با این کار کاربران میتوانند در هر زمانی به پست های نشانه گذاری شده دسترسی داشته باشند.تنها کاری که شما عزیزان باید انجام بدهید این است که ابتدا افزونه را از لینک پایین این مقاله دریافت و نصب کنید به همین راحتی این قابلیت کاربردی به سایت وردپرسی شما اضافه شد.

این افزونه یک سری تنظیمات نیز دارد که از طریق “ابزارها>RS Save for Later” میتوانید وارد تنظیمات این افزونه شوید و لغات انگلیسی را به زبان پارسی طبق نظر خود تغییر بدهید.

برا این که کاربران بتوانند از این قابلیت استفاده کنند میبایست در سایت شما حساب کاربری داشته باشند و همچنین برای علامت گذاری پست وارد حساب کاربری خود شده باشند.

دیدگاه ما در باره این افزونه:

افزونه RS Save for Later یک افزونه کاربردی میباشد که با کمک این افزونه شما میتوانید سایت خود را کمی متحول کنید و از نگاه بازدید کنندگان سایت جذابی داشته باشید.همین که کاربر به راحتی میتواند در هر زمان به پست مورد نظرش دسترسی داشته باشد یکی از بهترین امکانات هست.استفاده کردن از این افزونه رایگان میباشد شما میتوانید برای ازمایش از این افزونه استفاده کنید و اگر رضایتی نداشتید افزونه را حذف کنید.در اینجا حق تصمیم گیری با شما عزیزان میباشد.

 

بخوانید  5 افزونه برتر وردپرس در زمینه ایجاد یک سایت فروشگاهی

امیدوار هستیم که این افزونه برای شما مفید باشه.سوالات خود را در قسمت دیدگاه همین پست میتوانید مطرح کنید.

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *