حذف لرزش فرم ورود در وردپرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۳ مهر ۱۳۹۵

حذف لرزش فرم ورود در وردپرس

حذف لرزش فرم ورود در وردپرس

شما در حال خواندن حذف لرزش فرم ورود در وردپرس هستید

سلام

امیدوار هستیم که حالتان خوب باشد و لبخند هم زده باشید.

امروز قصد داریم که یک کد کاربردی به شما عزیزان معرفی کنیم که امیدوار هستیم این کد برای شما کاربردی باشه.

تا حالا به این مورد توجه کرده اید که وقتی نام کاربری یا کلمه عبور خود را به اشتباه در فرم ورود وارد میکنید فرم ورود به مدیریت وردپرس یک لرزش کوچکی میکند؟ایا میخواهید کاری کنید که دیگر پس از وارد کردن اطلاعات اشتباه فرم ورود به لرزش در نیاید؟برای اینکه لرزش فرم ورود را غیر فعال کنید لبخند بزنید و این مقاله را بخوانید 😉

قابلیت لرزش فرم ورود توسط فایل جاوا اسکریپت کنترل میشود و به راحتی میتوانید لرزش فرم را غیر فعال کنید.

برای اینکه لرزش فرم را غیر فعال کنید نگران نباشید و تنها کافیست کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید(قبل از انجام دادن تغییرات در فایل functions.php از این فایل نسخه پشتیبانی تهیه کنید):

function my_login_head() {
remove_action('login_head', 'wp_shake_js', 12);
}
add_action('login_head', 'my_login_head');

توجه:لرزش فرم ورود باعث میشود که کاربر نظرش به فرم جلب شود و متوجه شود که اطلاعاتی را اشتباه وارد کرده است ولی اگر شما میخواهید که این قابلیت را بردارید میتوانید کد بالا را اضافه کنید و اگر نظر شما تغییر کرد و دوباره خواستید قابلیت لرزش فرم ورود را فعال کنید تنها کافیست کد بالا را از فایل functions.php بردارید.

حالا کافیست وارد فرم ورود در وردپرس شوید و یکبار این فرم را امتحان کنید(اطلاعات ورود را به اشتباه وارد کنید) و خواهید دید که دیگر فرم ورود دارای لرزش نیست.

بخوانید  جلوگیری کردن از استفاده ادرس ایمیل یکبار مصرف در وردپرس

امیدوار هستیم که مقاله حذف لرزش فرم ورود در وردپرس برای شما مفید بوده باشه.شما عزیزان میتوانید دیدگاه های خودتان را از قسمت دیدگاه همین پست برای ما ارسال کنید.

لبخند هم هیچ وقت فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *