تقسیم کردن عنوان پست در وردپرس

نویسنده : محمد فرکاریان 13 آگوست 2016

تقسیم کردن عنوان پست در وردپرس

سلام

شاید برایتان پیش امده باشه که برای پستی عنوان طولانی وارد کرده اید و حالت عنوان در سایت شما کمی دچار بهم ریختگی شده است ولی ما به شما در این مقاله خواهیم اموخت که چگونه عنوان پست را تقسیم کنید بدون بهم ریختگی پس باما همراه باشید.

تفاوت بین تقسیم عنوان و زیر نویس در وردپرس

تقسیم یک پست به شما این اجازه را میدهد که عنوان پست را به سطر های دیگری منتقل کنید ولی در زیر نویس پست شما میتوانید عنوان دوم یا خلاصه ای از متن پست را وارد کنید.

برای تقسیم کردن عنوان در وردپرس ابتدا باید افزونه Page Title Splitter را از لینک پایین این مقاله دریافت و نصب کنید سپس با وارد شدن به قسمت ارسال پست یا ویرایش پست خواهید دید که یک دکمه جدید پایین فیلد عنوان اضافه شده است که شما وقتی بر روی این دکمه کلیک کردید یک خطی در قسمت عنوان اضافه میشود که میتوانید با جابجا کردن این خط این دستور را بدهید که از کجا عنوان پست تقسیم شود.

Page-Title-Splitter-one

راهنمای کار با این افزونه:

برای ایجاد خطوط بر روی ایکون جدید ایجاد شده در پایین فیلد عنوان کلیک کنید سپس نشانگر ماوس را در قسمتی از عنوان قرار دهید.جهت حذف خطوط تقسیم کننده بر روی مثلث خط کلیک کنید سپس بر روی ایکون ضربدر پایین فیلد عنوان کلیک کنید.

توجه:شما میتوانید چندین بار این خط را ایجاد کنید و عنوان را چندین بار تقسیم کنید

امیدوار هستیم که این افزونه برای شما مفید باشه

لبخند هم فراموش نکنید 😉

بخوانید  قسمت یک : نصب وردپرس بر روی دایرکت ادمین

موفق و پیروز باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *