پخش کننده موزیک در وردپرس

محمد فرکاریان چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

پخش کننده موزیک در وردپرس

پخش کننده موزیک در وردپرس

شما در حال خواندن پخش کننده موزیک در وردپرس هستید.

سلام

ایا دوست دارید یک سایت دانلود موزیک راه اندازی کنید؟ایا به دنبال یک پخش کننده موزیک یا صوت هستید؟امروز قصد داریم افزونه ای را به شما عزیزان معرفی کنیم که به راحتی و در کمترین زمان ممکن بتوانید از یک پخش کننده موزیک استفاده کنید.

حتما در سایت های دانلود موزیک مشاهده کرده اید که وقتی میخواهید موزیکی را دانلود کنید میتوانید قبل از دریافت موزیک به موزیک مورد نظر خود گوش دهید و در صورتی که از موزیک خوشتان امد موزیک را دریافت کنید حالا شما هم اگر دنبال یک پخش کننده موزیک هستید میتوانید این مقاله را دنبال کنید.

اسم افزونه ای که میتوانید یک پخش کننده خوب موزیک داشته باشید Cue by AudioTheme.com میباشد که در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی برای شما کار میکند.این افزونه را از لینک پایین این مقاله میتوانید دریافت کنید.

راهنمای کار با افزونه:

ابتدا افزونه را دانلود و نصب کنید سپس افزونه را فعالسازی کنید.

وقتی که افزونه را فعال کردید یک لینک جدید به منو مدیریت وردپرس شما با نام”Playlists”افزوده میشود سپس برای افزودن موزیک جدید باید از طریق لینک زیر منو با نام”Add New”اقدام کنید و سپس در این صفحه شما میتوانید موزیک خود را بارگذاری کنید.

music-player-on-wordpress-1

در قسمت عنوان یک عنوان برای موزیک انتخاب کنید.

شما میتوانید چندین موزیک را در یک مجموعه به صورت البوم نیز منتشر کنید برای بارگذاری موزیک های خود میتوانید بر روی دکمه”Add Tracks”کلیک کنید و سپس موزیک های خود را بارگذاری کنید.

بخوانید  10 ویژگی وردپرس که احتمالا از انها خبر ندارید

حالا برای فراخوانی البوم موزیک خود میتوانید از قسمت”short code”از کد کوتاه رونوشت بگیرید و سپس در هر پست یا برگه ای که میخواهید بچسبانید.

یک قسمت دیگر هم در این صفحه وجود دارد به نام”Featured Image”که میتوانید تصویری را انتخاب کنید که پس زمینه قسمت پخش موزیک شود.

حالا حتی شما میتوانید البوم موزیکی را که ساخته اید را در قسمت ابزارک ها نیز نمایش دهید.برای نمایش البوم در قسمت ابزارک ها از طریق”نمایش>ابزارک ها”اقدام کنید سپس ابزارکی به نام”playlist”را فعال کنید.

راهنمای قسمت تنظیمات ابزارک:

title:عنوان ابزارک را وارد کنید.

playlist:البومی را که میخواهید در ابزارک نمایش داده شود را انتخاب کنید.

در اخر هم تغییرات را ذخیره کنید.

امیدوار هستیم که افزونه پخش کننده موزیک در وردپرس برای شما کاربردی و مفید باشه.

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

دیدگاه شما :

بدون دیدگاه

    هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 30005563 پیامک کنید.