محدود کردن تلاش های ناموفق ورود به وردپرس

محمد فرکاریان شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

محدود کردن تلاش های ناموفق ورود به وردپرس

محدود کردن تلاش های ناموفق ورود به وردپرس

شما در حال خواندن محدود کردن تلاش های ناموفق ورود به وردپرس هستید.

سلام

امیدوار هستیم که حالتان خوب باشد.

تا حالا به سایت هایی برخورد کرده اید که وقتی میخواهید وارد سایت شوید و کلمه عبور خود را فراموش کرده باشید و وقتی برای چند بار به اشتباه کلمه عبور را وارد میکنید سایت پیغامی را به شما نمایش میدهد که تعداد تلاش های شما زیاد بوده است و برای مدتی نمیتوانید وارد سایت شوید و پس از پایان دوره محدودیت دوباره میتوانید تلاش کنید و حالا شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه میتوان چنین قابلیتی را برای سایت وردپرسی استفاده کرد برای اینکه بتوانید از چنین قابلیتی استفاده کنید لبخند بزنید و این مقاله را بخوانید 🙂

توجه:با این قابلیت میتوانید امنیت سایت وردپرسی خود را نیز افزایش دهید.

با کمک افزونه Login LockDown میتوانید برای تعداد تلاش های ورود ناموفق به وردپرس محدودیت ایجاد کنید.مثلا:کاربری اگر برای ۴ بار اطلاعات خود را به اشتباه وارد کرد برای یک روز نتواند وارد سایت شما شود.

راهنمای کار با افزونه محدود کردن تلاش های ناموفق ورود به وردپرس

ابتدا افزونه را از لینک پایین این مقاله دریافت و نصب کنید سپس افزونه را فعال کنید و از طریق مسیر”تنظیمات>Login LockDown”وارد تنظیمات این افزونه شوید.

login-lockdown-1

در قسمت تنظیمات میبایست این قسمت را مطابق با نظر خود تغییر دهید و در زیر راهنمای بخش تنظیمات را به پارسی میتوانید مشاهده کنید:

Max Login Retries:تعداد ورود ها را میتوانید در این قسمت وارد کنید.مثلا:کاربری اگر ۴ بار اطلاعات خود را نادرست وارد کرد نتواند وارد سایت شود.

بخوانید  اضافه کردن منو ناوبری در پست و صفحه

Retry Time Period Restriction minutes:در این قسمت باید زمان را وارد کنید که کاربر تا چه زمانی میتواند تلاش کند.این مقدار برحسب دقیقه میباشد.مثلا:۶۰ را اگر وارد کنید معادل یک ساعت میباشد.

Lockout Length minutes:این قسمت مربوط به این است که کاربر تا چه زمانی نتواند دوباره تلاش کند.(برحسب دقیقه)

Lockout Invalid Usernames:این قسمت مربوط به این است که ایا نام کاربری های نامعتبر قفل شوند یا خیر که میتوانید بر روی yes یا no کلیک کنید.

Mask Login Errors:در وردپرس حتما مشاهده کرده اید که نام کاربری یا کلمه عبور را به اشتباه وارد میکنید وردپرس به شما اعلام میکند که کدام مورد اشتباه میباشد و برای اینکه این پیغام را مخفی کنید میتوانید بر روی yes کلیک کنید.

Show Credit Link:این قسمت نیز مربوط به این است که نام و لینک افزونه Login LockDown در فرم ورود به وردپرس به کاربران نمایش داده شود.در حالت پیشفرض گزینه  Yes, display the credit link. انتخاب شده است و لینک به کاربران نمایش داده میشود ولی شما میتوانید گزینه  Display the credit link, but add “rel=’nofollow'” (ie. do not pass any link juice). به معنی این که لینک نمایش دهد اما در حالت nofollow باشد و یا گزینه  No, do not display the credit link. را انتخاب کنید که لینک نمایش داده نشود.

امیدوار هستیم که مقاله محدود کردن تلاش های ناموفق ورود به وردپرس برای شما مفید بوده باشه.

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

دیدگاه شما :

بدون دیدگاه

    هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 30005563 پیامک کنید.