وارد کردن فایل مایکروسافت ورد به وردپرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

Mammoth-.docx-converter

سلام

ایا شما نوشتن در ماکروسافت ورد را دوست دارید؟ ایا میخواهید فایل های نوشته شده در ماکروسافت ورد به وارد وردپرس کنید؟ پس باما همراه باشید 😉

برخی از کاربران دوست دارند که مطالب خود را در ماکروسافت ورد بنویسند برای اینکه ویرایشگر وردپرس متن را قالب بندی ، بررسی املا و سبک ها را نمیتواند انجام بدهد. شاید هم فایل مطالب شما در ماکروسافت ورد نوشته شده باشد و اگر کپی و پیست هم کنید مشکلاتی از قبیل قالب بندی و… برای مطلب پیش بیاید ولی با کمک افزونه ای که به شما عزیزان در این مطلب معرفی خواهیم کرد به راحتی میتوانید فایل ماکروسافت ورد خود را وارد وردپرس کنید .

اسم این افزونه Mammoth .docx converter میباشد . اولین کاری که باید انجام بدهید این است که افزونه را از لینک پایین مطلب دریافت کنید (وقتی افزونه را دریافت و نصب کردید افزونه را فعال کنید 😉 ) سپس میتوانید با وارد شدن به قسمت افزودن پست یک قسمت جدید با نام Mammoth .docx converter مشاهده کنید که در اینجا میتوانید فایل ماکروسافت ورد خود را به راحتی وارد کنید و پس از اینکه فایل ماکروسافت ورد را وارد کردید سه تب برای شما نمایش داده میشود ۱-ویرایشگر ۲-اچ ای ام ال ۳-پیام (در این قسمت هرگونه خطا و هشدار به شما نمایش داده میشود) اگر همه چیز خوب بود برای اضافه کردن به پست روی دکمه insert into editor کلیک کنید.

در حال حاضر این افزونه از ویژگی های زیر پشتیبانی میکند :

  • عنوان ها مثل : h1,h2,h3و…
  • لبست
  • جداول بدون قالب بندی مانند مرز و سلول رنگ
  • قالب بندی html ساده مانند : حروف درشت،کج،بالانویس و زیر نویس
  • عکس های موجود در سند
  • لینک
  • جعبه های متنی را به پاراگراف ساده تبدیل میکند
بخوانید  قالب وردپرس protopress

امیدوار هستیم که این مطلب برای شما مفید بوده باشه

موفق و شاد باشید همچنین لبخند را هم فراموش نکنید 😉

منبع :www.wpbeginner.com

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *