وردپرس را مخفی کنید

نویسنده : محمد فرکاریان ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

وردپرس

سلام

بحث امنیت یکی از مباحثی است که در وردپرس اهمیت زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال این هستند تا امنیت سایت وردپرسی خود را افزایش دهند ولی خب با روش هایی که معرفی میشوند میتوان تا حدودی امنیت را سایت وردپرسی را افزایش داد ولی نمی توان گفت ۱۰۰ میتوان اینکار را انجام دهید.

امروز قصد داریم افزونه ای را به شما عزیزان معرفی کنیم که به راحتی با کمک این افزونه میتوانید مسیر ورود،اپلود،افزونه،پوسته و… را در وردپرس تغییر بدهید با انجام این کار افراد متوجه این نمیشوند که سایت شما با وردپرس راه اندازی شده است.با انجام این کار شما میتوانید امنیت سایت وردپرسی خود را افزایش بدهید.

شما با کمک افزونه Hide My WordPress میتوانید مسیر ها را در وردپرس تغییر بدهید و با ادرسی که مد نظر دارید مسیر ها را جابجا کنید.تنها کافیست که این افزونه را دریافت و نصب کنید سپس از طریق “تنظیمات>Hide My Wp”میتوانید وارد تنظیمات این افزونه شوید و ادرس ها را طبق نظر خود تغییر بدهید.پس از اینکه ادرس را تغییر دادید وقتی که ادرس های پیشفرض وردپرس را وارد کنید به صفحه ۴۰۴ روبرو خواهید شد.

امیدوار هستیم که این افزونه برای شما کاربردی باشه

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

بخوانید  نمایش یک بیت شعر در وردپرس

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *