اواتار خود را همین الان ایجاد کنید

نویسنده : محمد فرکاریان 28 ژوئن 2016

اواتار

اواتار خود را همین الان ایجاد کنید

حتما تا کنون قسمت دیدگاه ها یا درباره نویسنده را مشاهده کرده اید که هر کاربری برای خود تصویری(اواتار) دارد و اینکه شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه میتوان برای خود اواتار قرار داد تا همانند دیگران شما نیز یک اواتار مخصوص به خود را داشته باشید.کار زیادی لازم نیست که انجام دهید و توجه کنید که قرار دادن اواتار فقط برای سایت های وردپرسی میباشد.

خب برای اینکار شما عزیزان باید وارد سایت gravatar شوید و در قسمت بالا سمت راست سایت وارد سایت شوید و اگر حساب کاربری ندارید یک حساب کاربری از اینجا ایجاد کنید و پس از اینکه وارد سایت شدید بر روی لینک Add a new image کلیک کنید در صفحه جدیدی که برای شما باز شد میتوانید از چهار طریق تصویری اپلود کنید: ۱-از روی کامپیوتر ۲-از طریق ادرس ۳-تصاویر موجودی که قبلا اپلود کرده اید ۴-از طریق وبکم.مثلا اگر از روی کامپیوتر بخواهید تصویر اواتار خود را اپلود کنید میتوانید بر روی لینک Upload new کلیک کنید و در صفحه بعد تصویر خود را از روی کامپیوتر اپلود کنید.به این نکته هم توجه کنید که ادرس ایمیلی که در سایت gravatar برای اواتار خود ثبت کرده اید باید با ادرس ایمیل ارسالی شما در سایت ها یکسان باشد تا اواتار شما نمایش داده شود. حالا میتوانید وارد سایتی شوید که در ان دیدگاهی نوشته اید یا مطلبی منتشر کرده اید تا اواتار خود را مشاهده کنید.

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد

بخوانید  وارد شدن با اسکن بارکد به جای کلمه عبور در وردپرس

لبخند را هم فراموش نکنید 😉

موفق باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *