فعال کردن بروز رسانی خودکار افزونه ها در وردپرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

Enable-automatic-update-plugins-on-WordPress

سلام

شاید از اینکه بیشتر وقت ها علامت بروز رسانی افزونه ها را ببینید برای شما عذاب اور باشد و وقت زیادی هم نداشته باشید که افزونه ها را بروز رسانی کنید ولی خب چگونه میتوان این مشکل را حل کرد ؟ شما با کمک این مقاله خواهید اموخت که چگونه قابلیت بروز رسانی خودکار افزونه ها را در وردپرس فعال کنید تا بدون هیچ کاری به طور خودکار تمام افزونه های شما بروز رسانی شوند پس باما همراه باشید 😉

automaticupdates

یکی از دلایلی که برای بروز رسانی وجود دارد این است که امنیت سایت وردپرسی افزایش پیدا کند. بعضی از افزونه های محبوب حداقل هفته ای یکبار بروز رسانی میشوند.

بروز رسانی با کمک کد

برای فعال کردن بروز رسانی خودکار افزونه ها وردپرس باید شما کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید :

add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_true' );

اگر هم خواستید که پوسته شما نیز به طور خودکار بروز رسانی شود میتوانید از کد زیر در فایل functions.php استفاده کنید :

pre>add_filter( 'auto_update_theme', '__return_true' );

بروز رسانی با کمک افزونه

اگر شما از کد استفاده نخواهید کنید میتوانید با کمک افزونه Automatic Plugin Updates افزونه های خود را به طور خودکار بروز رسانی کنید.تنها کاری که لازم است انجام بدهید این است که افزونه را نصب و فعال کنید سپس از طریق “تنظیمات>Automatic Plugin Updates” وارد تنظیمات این افزونه شوید و در قسمت تنظیمات میتوانید انتخاب کنید که چه افزونه هایی به صورت خودکار بروز رسانی شوند و چه افزونه هایی به صورت خودکار بروز رسانی نشوند و میتوانید انتخاب کنید که برای بروز رسانی افزونه برای شما ایمیلی ارسال کند.

 

بخوانید  ویژگی های وردپرس 4.6

عقب گرد افزونه

بعضی وقت ها نسخه جدید افزونه ها دچار مشکلاتی هستند و شاید سایت شما را دچار مشکل کنند ولی خب در نسخه قدیم که بروز رسانی کرده بودید مشکلی وجود نداشته و به راحتی افزونه سازگار بوده است ولی خب اگر شما افزونه را بروز رسانی کردید و دچار مشکل شدید میتوانید با کمک افزونه WP Rollback به نسخه قبل از بروز رسانی بازگردید. پس از اینکه افزونه را نصب و فعال کردید یک گزنیه با نام Rollback به قسمت افزونه های نصب شده افزوده میشو که با کلیک بر روی این گزینه میتوانید به نسخه قبل افزونه بازگردید.

 

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

منبع : www.wpbeginner.com

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

مطالب مرتبط

آموزش گیت – قسمت یازدهم

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

آموزش گیت – قسمت دهم

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *