افزونه اسان دیجیتال دانلود

نویسنده : محمد فرکاریان ۲۸ تیر ۱۳۹۵

اسان دیجیتال دانلود

 

ایا میخواهید شما هم فروشگاه اینترنتتی داشته باشید ؟ ایا میخواهید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید که نیاز به جنس فیزیکی نداشته باشید؟ ایا میخواهید یک فروشگاه محصولات دانلودی داشته باشید؟ شما با کمک این مقاله میتوانید یک فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی ایجاد کنید.

همیشه فروشگاه های اینترنتی کالاهای فیزیکی ندارند و بعضی از فروشگاه ها فقط محصولات دانلودی دارند و شما به محض پرداخت هزینه محصول دانلودی میتوانید به محصول مورد نظر خود دسترسی داشته باشید ولی خب شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور میتوان یک سایت فروشگاهی برای کالاهای دیجیتال ایجادکرد؟برای رسیدن به پاسخ باما همراه باشید 😉

اگر تصمیم خود را گرفته اید که یک فروشگاه اینترنتی محصولات دانلودی راه اندازی کنید میتوانید از افزونه قدرتمند Easy Digital Downloads استفاده کنید. که تنهاکافیست همانند دیگر افزونه ها این افزونه را نصب کنید.

ویژگی های افزونه اسان دیجیتال دانلود:

  • سیستم سبد خرید
  • هماهنگ با درگاه های پرداخت ایرانی
  • سود نمودار فروش
  • تاریخ پرداخت
  • و…

این افزونه با پوسته های وردپرس سازگاری دارد و تنها کافیست که این افزونه را دریافت و نصب کنید.یکی از خوبی های این افزونه این است که از زبان شیرین پارسی نیز پشتیبانی میکند.

امیدوار هستیم که فروش خوبی داشته باشید 😉 سوالات خود را از قسمت دیدگاه همین پست میتوانید بپرسید کنید

موفق و شاد باشید ; -)

بخوانید  نویسنده پست را در وردپرس تغییر دهید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *