وارد شدن با اسکن بارکد به جای کلمه عبور در وردپرس

محمد فرکاریان شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

clef

سلام

شما با کمک افزونه ای که در این مقاله به شما معرفی میکنیم میتوانید به جای وارد کردن کلمه عبور فقط با اسکن کردن بارکد وارد وردپرس شوید.

اسم این افزونه clef میباشد که تنها کاری که شما عزیزان باید انجام بدهید این است که ابتدا این افزونه را دریافت و نصب کنید سپس افزونه را فعال کنید بعد از اینکه افزونه را فعال کردید میتوانید وارد تنظیمات افزونه شوید که در قسمت تنظیمات افزونه اطلاعاتی از شما خواسته شده است که باید اطلاعات را تکمیل کنید و پس از اینکه اطلاعات را تکمیل کردید باید اپلیکیشن این افزونه را برای موبایل خود دریافت کنید.اگر سیستم عامل گوشی هوشمند شما اندروید میباشد میتوانید برنامه را از گوگل پلی دریافت کنید و اگر سیستم عامل گوشی هوشمند شما ای او اس باشد میتوانید برنامه را از پلی استور دریافت کنید.

برای شروع شما باید افزونه Clef را از لینک پایین صفحه دریافت کنید.

وقتی که افزونه را نصب و فعالسازی کردید باید وارد تنظیمات افزونه شوید و در این صفحه یک دکمه Finish Setup وجود دارد که باید بر روی این دکمه کلیک کنید.

clef-screen1

در قسمت بعد شما باید برنامه clef را برای تلفن همراه هوشمند خود دریافت کنید و در اینجا شما میتوانید از دو طریق این برنامه را دریافت کنید.۱-با وارد کردن شماره موبایل و دریافت لینک های دانلود۲-با استفاده از دو ایکونی که پایین فیلد شماره تلفن همراه وجود دارد میتوانید برنامه را دریافت کنید.

clef-screen2

پس از اینکه برنامه را برای موبایل خود دریافت کردید باید از وارد برنامه شوید و سپس بارکدی که به شما نمایش داده میشود را به وسیله ی برنامه اسکن کنید.

بخوانید  50 میانبر عالی در وردپرس

clef-screen3

بعد از اینکه با موفقیت بارکد اسکن شد وارد صفحه جدیدی میشود که در انجا از شما میخواهد تا ادرس ایمیلی که در برنامه وارد کرده اید را تایید کنید.

clef-screen4

وقتی ایمیل شما تایید شد یک پیغام همانند پیغام زیر به شما نمایش داده میشود

clef-screen5

بعد از اینکه ایمیل خود را تایید کردید به صفحه جدیدی منتقل میشود که به طور دلخواه میتوانید تنظیماتی را انجام بدهید و در اخر شما باید بر روی دکمه Skip and Finish setup کلیک کنید

clef-screen6

خب همه چیز تمام شد حالا میتوانید از سایت خارج شوید و دوباره وارد سایت شوید خواهید دید که این بار یک قسمت جدید برای ورود اضافه شده است که میتوانید بارکد را با برنامه clef اسکن کنید و وارد وردپرس شوید.

clef-screen7

توجه : برای خروج از برنامه روی دکمه log out now در برنامه کلیک کنید.

امیدوار هستیم که برای شما عزیزان کاربردی داشته باشه.

موفق باشید 😉

دیدگاه شما :

بدون دیدگاه

    هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 30005563 پیامک کنید.