نویسنده پست را در وردپرس تغییر دهید

نویسنده : محمد فرکاریان ۲ شهریور ۱۳۹۵

نویسنده پست را در وردپرس تغییر دهید

نویسنده پست را در وردپرس تغییر دهید

ایا میخواهید نویسنده پست وردپرس را تغییر بدهید؟بعضی اوقات شاید بخواهید نویسنده پست را تغییر بدهید و برای این کار نیاز نیست که محتوای پست را کپی کنید و با نام کاربری نویسنده مورد نظر منتشر کنید.در این مقاله به شما خواهیم اموخت که چگونه در کمترین زمان ممکن نام نویسنده پست را در وردپرس تغییر بدهید.پس باما همراه باشید.

ابتدا توجه کنید که حتما کاربر نویسنده مورد نظر شما در سایت شما عضو باشد.برای مشاهده عضو های سایت از مسیر “کاربران>همه کاربران” اقدام کنید.

در ابتدا وارد پست مورد نظر خود شوید و بر روی گزینه تنظیمات صفحه کلیک کنید در اینجا شما باید گزینه “نویسنده” را فعال کنید.

Change-the-author-of-the-post-in-WordPresst-1

Change-the-author-of-the-post-in-WordPress-2

حالا در قسمت پایین همین صفحه یک جعبه با عنوان نویسنده ایجاد شده است که میتوانید با کلیک بر روی نام نویسنده نویسنده ها را مشاهده کنید و نویسنده خود را انتخاب کنید وقتی که نویسنده مورد نظر خود را انتخاب کردید پست را به روز رسانی کنید.

Change-the-author-of-the-post-in-WordPress-3

به همین راحتی توانستید نویسنده یک پست را عوض کنید.

ویرایش پست در کمترین زمان ممکن

حالا اگر تعداد پست های زیادی دارید که میخواهید نویسنده پست ها را تغییر دهید میتوانید این قسمت را مطالعه کنید.

وارد نمایش همه نوشته ها از مسیر “نوشته ها>همه نوشته ها” شوید در این صفحه باید روی تنظیمات صفحه کلیک کنید و گزینه “نویسنده” را فعال کنید و در اخر بر روی دکمه اجرا کلیک کنید.

توجه:در قسمت نمایش همه پست ها فقط در هر صفحه ۲۰ پست نمایش داده میشود حالا برای اینکه در یک صفحه تعداد پست های بیشتری در معرض دید شما باشد میتوانید در قسمت تنظیمات صفحه عدد “تعداد موردها در هر برگه” را تغییر بدهید.

Change-the-author-of-the-post-in-WordPress-4

حالا باید پست هایی را که میخواهید نویسنده انها را تغییر بدهید انتخاب کنید و سپس از طریق گزینه ویرایش پست های انتخاب شده را به حالت ویرایش ببرید.(پس از انتخاب حالت ویرایش بر روی دکمه اجرا کلیک کنید)

بخوانید  قسمت دیدگاه جذاب در وردپرس

Change-the-author-of-the-post-in-WordPress-5

وقتی که حالت ویرایش را انتخاب کردید یک جعبه جدید در بالای صفحه برای شما ایجاد میشود که میتوانید به طور کلی پست های انتخابی را ویرایش کنید.برای تغییر نام نویسنده از طریق فیلد نویسنده اقدام کنید و سپس بر روی دکمه به روزرسانی کلیک کنید.

توجه:در قسمت ویرایش دست جمعی میتوانید پست هایی که برای ویرایش را انتخاب کردید را مشاهده کنید

Change-the-author-of-the-post-in-WordPress-6

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *