نوروز ۹۷ مبارک

نویسنده : محمد فرکاریان ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

نوروز 97 مبارک

سلام یک سال دیگه هم از اینکه باهم بودیم گذشت و توانستیم در کنار هم یک سال خوب و عالی را بسازیم امروز قصد داریم کار هایی که در سال گذشته انجام دادیم و برنامه های اینده را با شما در میان بگذاریم طبق معمول لبخند هم فراموش نکنید و همراه این مقاله باشید 😉

سال گذشته چه کارهایی انجام داده ایم

در سال گذشته ما تواسنیتم از نسخه جدید سایت اسکارپ رونمایی کنیم و امکانات بیشتری را به سایت اضافه کنیم تا کاربران به راحتی بتوانند با سایت کار کنند و اماکانت زیادی در دست داشته باشند.

در سال گذشته بخش طراحی سایت را راه اندازی کردیم تا افرادی که توانایی طراحی سایت ندارند بخش طراحی سایت اسکارپ برایشان سایت طراحی کند.

در سال گذشته تعداد مقاله های بیشتری را نسبت به سال های گذشته منتشر کردیم و تمام مقالاتی که در اسکارپ منتشر میشدند به طور رسمی برای اولین بار در بین وب سایت های پارسی زبان میبود

در سال گذشته به تعداد زیادی از افراد مشاوره کسب و کار داده ایم تا بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

سال اینده چه کار هایی خواهیم کرد

اما تا اینجا کار ما تمام نمیشه و برنامه و اهداف بسیار زیادی برای سال ۹۷ داریم که به شرح زیر میباشد:

در سال اینده (سال ۹۷) بخش طراحی و تولید اپلیکیشن های اندرویدی را فعال خواهیم کرد.

در سال اینده (سال ۹۷) بخش فروشگاه محصولات دیجیتال اسکارپ را راه اندازی خواهیم کرد تا به راحتی محصولات دیجیتالی خود را بخرید و بفروشید.

بخوانید  نسخه 2 اسکارپ رونمایی شد

در سال اینده (سال ۹۷) بخش انجمن اسکارپ را فعال خواهیم کرد که در زمینه های کسب و کاری و برنامه نویسی مشکلی نداشته باشید و در کمترین زمان ممکن به پاسخ برسید.

در سال اینده (سال ۹۷) بخش اموزش تخصصی برنامه نیوسی اندروید را به سایت اضافه خواهیم کرد البته سال گذشته (سال ۹۶) این بخش به طورت ازمایشی اضافه شد و اما در سال ۹۷ به طور جدی این بخش فعالیت خواهد کرد.

در سال اینده (سال ۹۷) اپلیکیشن اندرویدی اسکارپ را منتشر خواهیم کرد تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی مطالب جدید منتشر شده را در گوشی هوشمند اندرویدی خود مشاهده کنید.

سال اینده (سال ۹۷) یک سال عادی برای ما نیست و یک سالی پر از هیجان و انگیزه خواهد بود و امیدواریم که برای شما هم همینطور باشه و از اینکه یک سال در کنار ما بودید تشکر میکنیم و امیدواریم بتوانیم پر قدرت تر ادامه دهیم با حمایت و یاری و انرژی شما عزیزان.

ارزو میکنم که سال ۹۷ سالی پر از موفقیت و پول برای شما عزیزان باشه و یک چیز مهم اینکه لبخند هم اصلا فراموش نکنید 😉

با تشکر از شما

محمد جواد فرکاریان

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *