نمایش نظرات مشتریان در وردپرس

نویسنده : محمد فرکاریان ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

نمایش نظرات مشتریان در وردپرس

ایا می خواهید نظرات مشتریان خودتان رو در سایت خودتان نمایش بدید؟ این کار یک کاری عالی برای ایجاد حس اعتماد بیشتر در بین کاربر ها هست و به همین دلیل هست که بسیاری از کسب و کار های انلاین با افتخار نظرات مشتریان خودشان در معرض دید تمام کاربران قرار میدهند.

حالا اگر میخواهید چنین امکانی به سایت وردپرسی خودتون اضافه کنید بهتون پیشنهاد میکنیم که این مقاله را بخوانید و لبخند هم فراموش نکنید 😉

شروع کار

اولین کاری که باید شما عزیزان انجام دهید این است که افزونه Testimonial Rotator را نصب و فعالسازی کنید (دانلود افزونه)

بعد از اینکه افزونه را فعال کردید یک قسمت جدید به منو مدیریت وردپرس شما با نام Testimonials اضافه میشود که حالا برای اضافه کردن نظرات مشتریان باید بر روی Add Rotator کلیک کنید و یکم قسمت نظر مشتریان رو تنظیم کنید نسبت به سلیقه خودتان در این قسمت میتوانید حالت نمایش دهی نظر ها ، افکت ها ، نمایش دادن یا ندادن بخش های مختلف در قسمت نظر ها را از این قسمت تنظیم کنید و حتما یک نام برای این بخش انتخاب کنید و سپس بر روی انتشار کلیک کنید.

حالا برای اینکه بتوانید نظر مشتریان را وارد کنید میبایست بر روی Add New کلیک کنید و اقدام به ارسال نظر کنید.

راهنمای قسمت اضافه کردن نظر مشتریان :

قسمت عنوان نام و نام خانوادگی مشتری را وارد کنید.

قسمت محتوا نظر مشتری را وارد کنید.

قسمت Testimonial Options میتوانید امتیاز مشتری را از ۱ تا ۵ وارد کنید که به صورت ستاره به کاربر نمایش داده میشود.

بخوانید  ایجاد فرم جستجو پیشرفته در وردپرس

توجه : در مرحله قبل تنظیمات حالت نمایش را انتخاب کردیم و یک نام هم به دلخواه قرار دادیم حالا شما باید از قسمت Attach to Rotator نامی که برای قسمت تنظیمات مرحله قبل انتخاب کرده اید را انتخاب کنید.

قسمت Author Information: هم باید سمت و مسئولیت مشتری خودتان را وارد کنید.(اگر در این قسمت نتوانستید چیزی بنویسید ابتدا نظر را منتشر کنید سپس این قسمت را تکمیل کنید و نظر را بروز رسانی کنید)

قسمت Testimonial Image هم باید تصویر نظر دهنده را بارگذاری کنید.

حالا برای اینکه نظر کاربر را نمایش دهید میبایست روی لینک All Rotators در منو مدیریت وردپرس کلیک کنید و حالا در این صفحه در جلوی هر قسمتی که ایجاد کرده اید یک کد کوتاه میباشد که در هرجا که بخواهید میتوانید این کد کوتاه را قرار دهید تا نظر نمایش داده شود.

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه.

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید.

محمد فرکاریان

علاقه مند به سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستم و اموزش ها ی در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را با شما عزیزان به اشتراک میگذارم . لبخند را هیچ وقت فراموش نکنید ;-)

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *