بررسی سریع بروز رسانی ها در وردپرس

محمد فرکاریان جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶

بررسی سریع بروز رسانی ها در وردپرس

شاید بخواهید یک افزونه یا وردپرس و حتی پوسته وردپرس را بروز رسانی کنید اما خود وردپرس به شما هنوز اعلام نکرده است و میدانید که این افزونه یا پوسته و حتی وردپرس در مخزن وردپرس موجود است ولی هنوز وردپرس به شما برای بروز رسانی اعلام نکرده است با کمک این مقاله میتوانید دوباره تمام افزونه ها ، پوسته ها و حتی وردپرس را دوباره بررسی کنید که ایا نگارش جدیدی وجود دارد یا خیر پس باما همراه باشید و لبخند هم فراموش نکنید 😉

بررسی بروز رسانی از طریق مدیریت وردپرس

با کمک این روش به راحتی میتوانید نگارش های جدید را بررسی کنید.

برای اینکار میبایست از طریق “پیشخوان>بروزرسانی ها” و کلیک بر روی دکمه بررسی دوباره اقدام کنید تا بررسی دقیقی توسط وردپرس انجام شود.

بعد از اینکه بر روی دکمه بررسی دوباره کلیک کردید صفحه جاری دوباره بارگیری میشود و اطلاعات جدیدی در آن به ثبت میرسد و همینطور اعلان بروز رسانی ها نیز بروز میشود و حالا شما میتوانید افزونه ، پوسته یا وردپرس را به اخرین نگارش بروز رسانی کنید.

بررسی بروز رسانی ها با کمک افزونه

اگر شما چندین وب سایت وردپرسی داشته باشید برای بررسی بروز رسانی ها همانند مرحله قبل کاری دشوار و زمان گیری میباشد برای همین در این قسمت با کمک افزونه ای که به شما معرفی میکنیم به راحتی میتوانید افزونه ، پوسته یا وردپرس را در تمامی سایت های وردپرس خود را در کمترین زمان ممکن بروز رسانی کنید.

اول از همه باید ابتدا افزونه Easy Updates Manager را دریافت و نصب کنید (دانلود افزونه)

بخوانید  افزونه نقد و بررسی برای سایت وردپرسی

پس از نصب و فعالسازی افزونه از مسیر ” داشبورد>Update Options” وارد تنظیمات افزونه شوید و در همین حال یک پنجره برای شما باز میشود که گفته میشود چگونه تنظیمات را انجام میدهد شما باید بر روی گزینه اخر یعنی Configure Manually کلیک کنید.

در مرحله بعد بر روی تب General کلیک کنید و در قسمت Automatic Plugin Updates گزینه Select Individually را انتخاب کنید یعنی افزونه های دلخواهی که شما انتخاب میکنید برای بروز رسانی و در اخر بر روی دکمه Save Change کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

در مرحله بعد وارد تب Plugins شوید و افزونه هایی را که اطمینان دارید بروز رسانی شوند را پیدا کنید و بر روی لینک Enable Automatic Updates کلیک کنید.

برای بروز رسانی خودکار شما باید وارد تب Update شوید و در بخش Force Automatic Updates بر روی دکمه Force Updates کلیک کنید.

امیدوار هستیم که این مقاله برای شما مفید بوده باشه

لبخند هم فراموش نکنید 😉

موفق و پیروز باشید

دیدگاه شما :

بدون دیدگاه

    هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 30005563 پیامک کنید.