انجام سی مورد مهم با وردپرس قبل از مرگ

ازیتا پورحسینی چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶

 

انجام سی مورد مهم با وردپرس قبل از مرگ

انجام سی ترفند مهم با وردپرس قبل از مرگ

مهمترین چیزی که در فهرست خواسته های من وجود دارد دیدن فیلیپین به این دلیل که یک لیتر شراب صدونودوپنج پسو ارزش داره.طبق گفته مت خفاش ها در نورشب بالای هتل پرواز می کنند.بعدش دوست دارم با یک بالون پرهوای داغ برم اون بالاها.فهرست خواسته های شما چیه؟ امیدوارم شما خواسته هایی بهتر از من داشته باشید.ایا شما تا به حال فهرست خواسته های مولنوگ رادیدید؟

وقتی شما به خاطر می اورید که یک روزی بالاخره میمیرد احساس وحشت میکنید اما امیدوار باشید مرگ به همین زودی به سراغ شما نمی آید.مادر اینجا برای شماسی مورد امیدوارکننده ازفهرست وردپرس داریم.قبل ازاینکه شما به خواسته های خودتون پشت پا بزنید.موطمنم هیچ راه بهتری برای رسیدن به خواسته های دست نیافتنی وجود نداره خوشحالم که میتونیم به این موارد مهم برسیم. اما قسمت شاد و شیرینش اینجاست.فهرست خواسته هاتون را بیرون بیاورید البته اگه فهرستی داریدمواردی از کارهایی که میتونید با وردپرس انحام بدهید به فهرستتون اضافه کنید قبل از اینکه اون روز ترسناک برسه اینکار شبیهه راه رفتن روی پوست تخم مرغ هست من دیگه زیاد حرف نمیزنم بیا شاد باشیم رفیق زندگی کوتاه 🙂

۱-با شبکه وردپرس شروع کنید

شاید شما هنوز امادگی ندارید که شبکه وردپرس داشته باشید.یک سایت کوچک در مورد ابها چطور؟ شما میتونید زیر نور خورشید درباره هر مطلبی که میخواهید بنویسید.یک شبکه با راههای گسترده برای غوطه ور شدن در دنیای وردپرس یک شبکه مهم برای نشان دادن استعدادهای شما یک چیزی شبیهه مجموعه ای از اسناد معتبر.شما حتی میتونید با یک شبکه مجانی در wordpress.com شروع کنید. وقتش که برسه شما با یک شبکه کاملا مدیریت شده، به روز، پشتیبانی شده براساس تقاضا روبرو میشوید.

۲-ایجاد شبکه وردپرس

بجنبید! اگه شما سایت وردپرس ندارید منتطر چی هستید چه زمانی بهتر از این برای ساخت و استفاده از وردپرس.در واقع وردپرس برای شما به عنوان یک سکوی پرتاب به حساب می آید.یک شناسه وردپرس برای فرصت های شغلی و تعداد زیادی سایت که شامل برندهای مشهور جهانی هستند. داشتن یک شغل بدون حضور انلاین از دست دادن بسیاری از فرصت های شغلی است.

۳-هر ماه اطلاعات خود رابه صورت روزانه وارد کنید

گفتن اسونتراز عمل کردن. ارسال اطلاعات هرماه به صورت روزانه کار ساده ای نیست.اما واقعا این کار عملی شما فقط یک سر مقاله نیاز دارید و زمان برای نوشتن. همه ما به شبکه هایی نیاز داریم که محتویات به روز و تازه ای داشته باشند و اینکار را به مدت یکماه ادامه دهید.این یکی از کارهایی که من به فهرستم اضافه میکنم.

۴-طراحی پست های همگانی در وردپرس

هرگز نمیدونید اطلاعات شما چقدر محبوب مگر زمانیکه آنرا اجرا کنید. محبوب و مردمی شدن برای هرکسی معنای متفاوت دارد.ولی در نهایت منجر به منابع ترافیکی یا جذب کاربر برای سایت شما خواهد شد. بهترین کار این است که بر روی پست هایی که ارزش انسانی دارند یا خواننده ها با خوشحالی به اشتراک میگذارند تمرکزکنید. پستی که مربوط به وردپرس گذاشتم حدود چهار کلیو بایت بازخورد داشت. این پست محبوب ترین پستی بود که تا به حال گذاشتم هنوز دارم روی فرمولهایی برای محبوب شدن کار میکنم ممکنه در اینده یافته هاموبیان کنم صادقانه بگویم هیچ نظری ندارم که بگویم چطوری این پست به ذهنم رسید.

۵-بهینه سازی وردپرس

بارگذاری با سرعت پایین وب سایت واقعا بد.من واقعا به خاطر سرعت پایین اذیت میشم. به همین خاطر با سرعت پایین حفظ کاربر و طبقه بندی جستجوی گوگل کار سختی. شما باید یک سری کارها برای سرعت بارگذاری سایت خودتون انجام بدید.نگران نباشید ما به شما کارهایی که باید برای بهینه سازی سرعت سایت انجام بدید خواهیم گفت.

۶-داشتن ده هزاربازدید کننده در دو هفته

همه ما ارزو داریم سایتی داشته باشیم که تعداد زیادی بازدید کننده داشته باشه. فعالیت های هدفمند نشانه ای برای فرصت های بیشتر است.اما چطور میشود تعداد بازدیدکنندگان بیشتری در سایت خود داشت.همه چیز به محتویات با ارزش سایت شما بستگی دارد. بهینه سازی موتور جستجو و داشتن بهترین حالت پیشرفت و توسعه در وردپرس مهمترین اصل هستند.

بخوانید  24 خطای رایج وردپرس

۷-تهیه ی فهرست ایمیل در وردپرس

اسانی باور نکردنی دسترسی به سایت شما و داشتن کاربرهایی که فهرست ایمیل شمارو چک میکنند باید مهم ترین اولویت شما باشد و از ابزارهای بازاریابی و سرویس های در دسترس وردپرس سپاسگزار باشید.شما هیچ نیازی ندارید حتی یک سکه هم برای ساختن فهرست ایمیل پرداخت کنید.

۸-پاسخ به تقاضاها ی کمک در وردپرس

جمعیت عظیمی که در پشت ورد پرس قرار دارد قدرتمندترین سکوی پرتاب برای شما خواهد بود. چطوری؟ با پیشنهادهای ساده کمک در محیط پشتیبانی.روزانه کاربرهای شما تعداد زیادی سوال در محیط وردپرس دارند و درواقع از شما تقاضای کمک و پشتیبانی دارند.

زندگی را برای افراد خارج از این محیط بهتر کنید و تجربیات خودتون را دراختیار انها قرار دهید.

۹-استفاده از نسخه بتا

قبل از اینکه هر نسخه ای از وردپرس انتشار پیدا کند موارد زیادی وجود دارد که باید بررسی شود قبل از نسخه جدید یک سری اشکال هایی به وجود میاید که در نسخه بتا می تواند رفع شود.بهترین نکته این است که شما برای استفاده از نسخه بتاهیچ نیازی نیست که یک سازنده و طراح ماهر باشید.

۱۰-مشارکت در وردپرس

وردپرس یک پروژه مهم و گسترده است که امکان مشارکت تمام طراحان سراسر جهان را بوجود می اورد.اگر مهارتهای پیشرفت در شبکه شما واقعا مهم است وردپرس این فرصت را به شما میدهدکه جهان راتغییر دهید.وردپرس به هرکدام از ما نیاز دارد بنابراین عقب نمانید فقط ازین راهنمایی جهت شرکت در وردپرس استفاده کنید.

۱۱-ایجاد وردپرس رایگان

اگر شما شخصی باشید که تمام منافع را برای خود میخواهید بدون اینکه به دیگران سودی برسانید واقعا انسان خودخواهی هستید.اگر وبسایتی که میسازید فقط برای جذب مشتری و کسب درآمد باشد شاید به اندازه کافی پول به دست اورید ولی چرا دیگران نفعی نبرند؟یک وردپرس به صورت مجانی بسازید برای دوستانتان.به شما هیچ آسیبی نمی رساندقول میدهم. درواقع برای شما منفعت زیادی دارد.

۱۲-استفاده از وردپرس برای امور خیریه

تعداد زیادی از سایتهایی که دارای وبلاگ رایگان هستند قبلا اینکار را انجام دادند کاربران وردپرس علاقه زیادی به انجام اینکار دارند شما هم میتوانید با استفاده از مشارکت و فعالیت های اقتصادی با جمع آوری کمک های مردمی به این کار بپردازید. من دوست داشتم به بچه های شمال افریقا کتاب هدیه کنم چون بیسوادی به میزان زیادی افزایش یافته بود.شما چطور میتوانید یک کتاب هدیه کنید یا دو کتاب؟

۱۳-ایجاد دوره های آموزشی وردپرس

به خاطر داشته باشید چیزهایی که ما تاکنون به آن اشاره کردیم برای شروع یک وبلاگ بود. اگر وبلاگ شما در هر زمینه ای برای مدت کوتاهی است شما حتی دراین زمان کم هم میتوانید دانش زیادی کسب کنید و در زمینه فعالیت خود میتوانید مهارت لازم را به دست اورید. تعداد زیادی از کسانی که دارای وبلاگ هستند به جایگاه ویژه و قدرت خاصی میرسند و می توانند یک دوره اموزشی وردپرس ایجاد کنند این دوره ها میتواند یا به صورت مجانی و یاصرف هزینه باشد.

۱۴-به جمع وردپرس بپیوندید

به نظر شما چه راهی برای یادگیری در مورد این سکوی پرتاب بهتر از این وجود دارد که با افراد همفکر خود باشید. حدود یک ملیون فرد متعلق به ورد پرس در سراسر شبکه وجود دارد جایی که شما میتوانید درباره اخرین اتفاقات بدانید و با دیگر کاربران وردپرس در ارتباط باشید و به سادگی از این همه مزایا شگفت زده شوید.کافی است صفحه WordPress.com را چک کنید.

بخوانید  اواتار خود را همین الان ایجاد کنید

۱۵-ایجاد یک ورد کمپ

روزها به ساختن یک ورد کمپ در شهرم برای دیدن افرادی که هیچ اطلاعی از وردپرس نداشتند فکر میکردم.خیلی از افراد هیچ اطلاعی از وردپرس ندارندیا اصلا هیچ اعتقادی به آن ندارند.شما میتوانید به صورت انلاین آنرا بسازید ما هر سال فقط یک رویداد ورد کمپ در کشور داریم. ایا مردم شهر شما اطلاعی از وردپرس دارند‌؟ شاید این راهی باشد برای تغییر مردم اطراف شما.شما میتوانید در وردکمپ بعدی درشهر یا کشورخودتون شرکت کنید.البته اگر ایجاد یک ورد کمپ باعث ازار شما نشه.

۱۶-داشتن کوله پشتی وردپرس

زمانی که در وردکمپ بعدی در شهر یا منطقه خود شرکت کردید میتوانید یک کوله پشتی زیبای وردپرس داشته باشید.اگر تاتو موقت یا دایم وردپرس دارید میتوانید هرروز  یک تی شرت با برند وردپرس بپوشید.حتی میتوانید خودتان یک کوله با نشان ورد پرس درست کنید. هرکاری که درمورد وردپرس به ذهنتان میرسد میتوانید انجام دهید.

۱۷-گرفتن عکس یادگاری با مت مولنوگ

مت مولنوگ بنیانگذار وردپرس میباشد که سفرهای زیادی برای شرکت در وردکمپ ها وصعود قله ها انجام داده است.اگر به شهر یا منطقه شما اومد میتوانید از مت بخواهید یک لبخند به دوربین شمابزند در واقع این مساله میتواند اغاز یک گپ وگفتگوی بزرگ برای شما باشد.

۱۸-یادگیری درباره ی پیشرفت های وردپرس

کتاب بخوانید و تا انجا که میتوانید صفحه های وبلاگ وردپرس را مطالعه کنید. هر روز چیزهای جدیدی در مورد وردپرس بدانید شما از اینکه در یک زمان کوتاه چقدر میتوانید به دانش و اطلاعات خود بیفزایید شگفت زده خواهید شد.

۱۹-ایجاد پوسته وردپرس

یکی از زمینه هایی که میتواند واقعا موثر باشد ایجاد پوسته یا زمینه کار در رابطه با وردپرس است پوسته هایی وجود دارد که به راحتی در بازار فروخته می شوند از انجایی که بیشتر مردم از وردپرس استفاده میکنند یک ظرفیت عظیم برای ایجاد شغل در این زمینه وجود دارد حتی اگر زمینه های مجانی هم بسازید بازهم حیرت اور است و در واقع درهای جدیدی به روی دنیایی از فرصت هابه روی شما باز خواهد شد. ما پوسته وردپرس رایگان خود را در skaarp برای شما به اشتراک گذاشته ایم. اما شما هم میتوانید پوسته وردپرس رایگان خودتون را ثبت کنید.

۲۰-ساخت پلاگین های وردپرس

ایجاد پلاگین های وردپرس یکی دیگر از راههای ابراز علاقه شما به وردپرس است. اموزش ها یا خود اموزهای زیادی وجود دارند که میتواند نشان دهد شما دقیقا چقدر به پلاگین های جذاب مثل یک طرفدار واقعی علاقه دارید. ایا شما به یک ویژگی خاص برای سایت وردپرس خود احتیاج دارید؟ تنها پاسخ شما ایجاد یک پلاگین است چه کسی میداند شاید خلاقیت شما برای شخص دیگری مفید باشد.

۲۱-شروع با فروش پلاگین و پوسته

اگر شما سازنده و طراح پوسته یا پلاگین هستید ممکن است خودتان قصد فروش انها را داشته باشید. چرا یک فروشگاه ازاد وجود نداشته باشه؟ این باعث می شود راهتون را در مورد تم وپلاگین ها بهتر بشناسید و با کمک چند گروه کاربردی و یا حتی تیمی که انتخاب کرده ایدشما هم نیز میتوانید بازار خود را شبیهه Pippin با Easy digital downloads معامله به صورت انلاین انجام دهید.

۲۲-اولین درامد هزار دلاری

اگر وبلاگ نویس وردپرس هستید یا طراح شبکه، پوسته، مشاور، یا هرچیز دیگری شما میتواتید درامد هزار دلاری داشته باشید بدون اینکه سختی زیادی تحمل کنید. بسیاری از کارشناسان با وردپرس میلیونها دلار درامد دارند پس ادامه دهید.

۲۳-برنده شدن در بهینه سازی موتور جستجو

اگر شما دارای یک سایت وردپرس هستید ایا دوست ندارید کلمات کلیدی شما بهترین باشد؟ خیلی هیجان دارد وقتی ببینید مضمون شما درصفحه اول گوگل قراردارد علاوه براین این بدان معناست که شما بازدیدکنندگان بیشتری دارید. این وضعیت برد برد است شما کاملا برنده هستید.  بیشتر شبیهه یک چالش است. در واقع سئو یک راه درامدبه حساب می آید اما تلاش کنید و روز به روز سئو خود را ارتقا دهید.

بخوانید  قرار دادن گوگل فرم در وردپرس

۲۴-بررسی پوسته های مورد علاقه تان در وردپرس

یکی از زمینه هایی که درآینده دوست دارم تحت پوشش داشته باشم بررسی پوسته های وردپرس است. یک راه اساسی برای ارایه بهتر به کاربر. در واقع این مرور و بررسی به افراد مبتدی و یا حتی کاربران کار ازموده کمک میکند تا پوسته های وردپرس مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کنند.

۲۵-ایجاد بلاگ مهمان در انتشارات اصلی وردپرس

نباید از وبلاگ خود برای استفاده های شخصی استفاده کنید باید یک لیست سیاه داشته باشید.بلاگ مهمان روشی مناسب برای دسترسی و اموزش به گیرندگان پیام در هرجایی که هستند میباشد. داشتن ویژگی های خاص در وردپرس باعث میشود شما همانطورکه احساس نیاز میکنید یا واقعا دوست دارید نشان داده شوید. این مساله باعث تقویت برند و محصول شما میشود و باعث میشود بسیاری از مشتریان شما دوباره برگردند. باید توجه داشته باشید فقط روی وبلاگ خودتان تمرکز نکنید.

۲۶-دنبال کردن کارشناسان مشهور وردپرس

برای تقویت بخش های مربوط به جمعیت وردپرس شما میتوانید بهترین باشید درصورتیکه کارشناسان وردپرس در رسانه های اجتماعی را دنبال کنید این افراد معمولا هرروز اخرین اخبار اطلاعات و بهترین مشاوره و پیشنهادات که همگی در دسترس هستند را ارایه می کنند.

۲۷-تزیین فضای کار خود با پوسته های مورد علاقه

کدام پوسته را بیشتر دوست دارید؟ تعداد زیادی از پوسته ها مورد علاقه من هستند که فقط به یکی ازآنها علاقه خاص دارم. من یک سری سایه های خاص از رنگ قرمز دارم بنابراین فضای کار من یک پوسته قرمز مضحکی دارد. همسرم فکر میکند من دیوونه هستم اما واقعا نیاز داشتم فضای کار سایت اصلی وردپرسم رنگهای قرمز و طلایی داشته باشد. شاید شما هم بتوانید حتی برای یک هفته فضای کار خود را برای انعکاس پوسته مورد علاقه خود در وردپرس تزیین کنید یا حتی برای انعکاس بهتر سایت وردپرس خود.

۲۸-پیدا کردن دوست درمحیط وردپرس

من بیشتر افرادی راکه با وردپرس کار می کنند ملاقات کردم. با این افراد بیشتر در حالت آنلاین ارتباط داشتم. می دونم شاید فکر کنید این دوستان خاص در محیط اجتماعی وجود نداشته باشند. بیشتر وقتمو در حال نوشتن انلاین می گذرونم در حال تحقیق یا ارتباط با افراد هستم. اما من آماتوری که شما فکر میکنید نیستم. به خاطر داشتن دوستان آنلاینم از وردپرس تشکر میکنم. تعداد زیادی از انها را شخصا ملاقات کردم.اینکارم هنوز ادامه دارد.

۲۹-کارشناس وردپرس باشید

دختر یا پسر بودن شما اصلا مهم نیست باید در هرجایی که به حضور شما به عنوان کارشناس احساس نیاز هست حضور داشته باشید و همه ی اون کارهایی که فکر میکنید درسته انجام دهید.با هر وسیله ای هرچقدر که می تونید درباره ی چیزی که انتخاب کردید بیشتر یاد بگیرید.دریکی از زمینه های پیشرفت، اجرا، انتقال، وبلاگ نویسی، کارشناس باشید.

۳۰-این پست وردپرس را به اشتراک بگذارید

اشتراک این پست به نوعی علاقه شما را نشان میدهد لطفا فقط خواننده این پست نباشید.ساده نگذرید.حداقل یک کار متفاوت انجام دهیدواین پست را با دوستان وخانواده خود به اشتراک بگذارید.

شاید شما هرگز اطلاع نداشته باشید چه کسانی به این پست نیاز دارند و دوست دارند این پست الهام بخش را ببینند شاید هم ما باید پست همگانی را طراحی کنیم و درباره آن در اینده صحبت کنیم. به زودی درباره این مساله هم صحبت خواهم کرد.

حرف اخر

لطفا اینجا را بدون زدن دکمه اشتراک ترک نکنید این موارد فهرستی از کارهایی بود که شما با وردپرس میتوانید انجام دهید اما این موارد فقط شامل سی مورد بود. کارهای زیادی هست که شما میتواتید انجام دهید. به نظر شماچه کارهای دیگری می توان با وردپرس انجام داد؟

دیدگاه شما :

1 دیدگاه

  • تابلوسازی ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

    مرسی به اشتراک گذاشتم

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه برای عضویت در خبرنامه پیامکی، عدد 1 را به شماره 30005563 پیامک کنید.